İlhan Uslu güven tazeledi

Balkantürk Eğitim Vakfı’nın (BEV) 18. Mütevelli Heyet toplantısı gerçekleştirildi ve 2 yıl süreyle görev yapacak BEV Yönetim Kurulu belirlendi.
 Tarih: 26-11-2023 12:09:49
İlhan Uslu güven tazeledi

İlhan Uslu’nun güven tazeleyerek yeniden Balkantürk Eğitim Vakfı Başkanlığına seçildiği BEV Mütevelli Heyet toplantısında, vakfın çalışmaları değerlendirildi.

Toplantıda konuşan BEV Başkanı İlhan Uslu, “46 olan mütevelli heyet üyesi sayımızı artırmak istiyoruz. Nitelikli yeni üyelerimizle temsil gücümüzün daha fazla olacağına inanıyoruz. Burs verdiğimiz öğrenci sayısı ile burs miktarlarını da artıracağız. Kız öğrenci yurdu ile ilgili çalışmalarımızı da tamamladık, Nilüfer Belediyemiz ile protokolümüzü imzaladık ve temel atma aşamasına geldik” dedi.

BEV kurucu başkanı Naci Şahin’in Divan Başkanlığı, Öztürk Yazıcı ile Hakan Başat’ın da Divan Üyeliği yaptığı Mütevelli Heyet toplantısında gündem gereği faaliyet raporunun, mali tabloların ve denetim kurulu raporlarının okunarak müzakeresinden sonra seçim gerçekleştirildi.

Balkantürk Eğitim Vakfı’nın 18. Mütevelli Heyet toplantısında yapılan seçimde Vakıf yönetimi şu isimlerden oluştu:

BEV Yönetim Kurulu Üyeleri: İlhan Uslu, Adnan Sözeri, Serdal Can, Ersan Türkdönmez, Osman Güler, M. Olcay Durgunlu, Mümin Pekcan, Hüseyin Yılmaz, Vehbi Varlık, Yüksel Özkan, Atilla Ödünç, Fatma Küçüker, Mümin Şentürk, Zarif Ayça Güler

BEV Denetim Kurulu Üyeleri: Öztürk Yazıcı, Erol Kılıç, Selim Aykırca, Murat Yenginer, Alp Nasyalçın, Ersin Dizdar

Etiketler
  DİĞER BURSA Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş