Bursa'dan Bendeniz geçti

90’lı yılların unutulmaz seslerinden biri olan, günümüzde de yeni çalışmalarıyla birlikte adından söz ettiren Bendeniz, Bursa'da dinleyicileriyle buluştu.
 Tarih: 06-11-2022 03:12:40
Bursa'dan Bendeniz geçti

Yoğun bir ilginin olduğu geceye nostalji rüzgarıyla başlayan güzel şarkıcı, popüler çalışmalarından ‘Satmışım’ ve ‘Güzeller Güzeli’ ile büyük beğeni topladı. Sahnedeki enerjisiyle birlikte gece boyunca dinleyicilerini de coşturan Bendeniz, Türk müziğinin popüler şarkılarına da repertuvarında yer verdi. Dansları ve eğlenceli tavırlarıyla birlikte dikkati çeken Bendeniz, Bursalılara keyif dolu bir gece yaşattı.
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Bendeniz, duygu yüklü şarkılarıyla da sevenlerinin gönüllerine dokundu. İçten söylediği şarkıların yanı sıra, sık sık dinleyicileriyle de sohbet eden başarılı şarkıcı, Bursa’yı çok özlediğini dile getirdi. İlgilerinden dolayı sevenlerine teşekkür eden Bendeniz, gece boyunca da sahnenin her alanını kullanırken, orkestrasıyla birlikte müzik ziyafeti sundu. Bursalılar da keyif dolu bir gece geçirirken, ünlü ismi alkışlarıyla ödüllendirdi.

Etiketler
  DİĞER MAGAZİN Haberleri
HABER ARŞİVİ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI nisbar giriş betnis giriş yakabet giriş